Zeytinburnu - Bakırköy / İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Eğitimler ücretli midir?
Eğitimlerimizin tümü ücretlidir.
Sertifikalarınızın geçerliliği nedir?
Eğitime katılanlara Leges Akademinin Katılım sertifikası verilmektedir. Ayrıca Üniversitelerle birlikte düzenlediğimiz eğitimlerde İşbirliği içinde olduğumuz Üniversitelerin rektörlük onaylı sertifikaları verilmektedir.
Güncel eğitim programlarınızı nerden öğrenebilirim?
Güncel eğitim programlarına üst menüde bulunan eğitimler butonundan ulaşabilirsiniz.
Listenizde olmayan Eğitimleri talep edebilir miyiz?
Açılmasını istediğiniz listemizde yoksa bizimle iletişime geçtiğinizde değerlendirmeye alıyoruz. Eğer yeterli talep ve öğretim görevlisi bulunursa eğitim ön kayıta açılır.
Eğitimlerinize nasıl kayıt olabilirim?
Üst menüde Başvuru formları var ayrıca her eğitimin alt bölümünde kayıt formu vardır. Formu doldurup ilgili banka şubesine ödeme yapıyorsunuz. Daha sonra eğitim açıklamasında belirtilen ücreti banka hesabımıza yatırıp dekontu mail ile gönderdiğinizde kayıt işleminiz başarıyla tamamlanmış olmaktadır.
Ödemem gerek eğitim ücretlerini nerden öğrenebilirim?
Her eğitimin ücret miktarı eğitimin ilgili sayfasında bulunmaktadır. Eğitimlere ulaşmak için sayfamızın üst tarafındaki menüden eğitimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer ücret yazmıyor veya ücretle ilgili başka sorularınız varsa bizimle iletişime geçiniz.
Hesap numaranızı nerden öğrenebilirim?
Hesap bilgilerimiz sayfamızın üst tarafındaki menüdeki Kurumsal butonunda bulunmaktadır. Üniversitelerle işbirliği halinde verdiğimiz eğitimlerde ise eğitim sayfasında direkt olarak ilgili üniversitenin ödeme linki yer almaktadır.
Sertifikamı ne zaman alabilirim?
Sertifikanız eğitimin son günü teslim edilecektir.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Eğitimlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN